Salut,

Incep acest thread prin a spune ca nu am nici o legatura personala de tip prietenie, amicitie sau orice altceva cu detinatorul acestui forum, in afara de respect.
Nu ne cunoastem si nu voi avea nici un beneficiu personal in urma acestei postari.

Astazi ma uitam iarasi la rubrica 'ce ne-am cumparat azi' si nu pot sa nu observ cum umplem cu totii zeci de pagini pe saptamana acolo, me included, dar counterul ala de Goal Amount este freezed la 590 de euro de mai bine de 2 luni de zile.
Pentru o clipa, m-am simtit prost.

Vreau sa facem cu totii un exercitiu simplu si sa ne imaginam o dimineata in care ne trezim, ne bem cafeaua, iar acest forum nu mai exista.
Nu stiu ce reprezinta pentru voi, dar eu inainte sa vad cum e vremea afara dau un browse pe forum pentru a imi incepe ziua. Inainte sa ma culc, din nou, ma uit cu drag la threadurile care ma pasioneaza.

Sunt oameni care fac o documentare de gaming aici incat eu nici nu mai simt nevoia sa citesc publicatii de gaming. Hell yeah, intru aici si citesc cele mai noi stiri si vad mereu updated la zi cele mai noi trailere.
Indragesc aceasta comunitate foarte mult si n-as suporta sa vina momentul acela in care dam click si... error 404...

Voi incepe eu printr-o donatie initiala de 30 de Euro. Nu o fac ca sa 'fiu verde', eram verde deja pentru inca ceva vreme.
O fac pentru ca vreau ca acesta comunitate sa traiasca si sunt constient ca nimeni nu este dispus la infinit sa faca acte de caritate.
Daca fiecare dintre cei care rezoneaza cu opinia mea sau care posteaza saptamanal la 'ce ne-am cumparat azi' sunt dispusi sa dea 1/3 din aceasta suma, depasim Goal Amount lejer.

Haideti ca putem!
Va multumesc anticipat!