nu stiu exact de unde ai ingormatiile, sau unde ai patit...eu am trimis in garantie TV...fara telecomanda si s-a reparat fara comentarii. Canal oficial bineinteles

Am avut aparat foto, dslr, achizitionat cu obiectiv de kit. Am vandut obiectivul...dupa 1 an am avit problema cu corpul. Am trimis in service autorizat, dupa 30 de zile mi-au spus ca piesa nu se gaseste si ca nu pot repara. Aparatul nu mai era in productie asa ca reprezentanta nu putea sa imi ofere unul identic. Am primit un corp nou, generatie noua, din aceeasi catrgorie.

Nu stiu de unde exista ideile astea, dar pe canale oficiale, chiar si in Ro ce imi spui tu, nu am auzit. Sincer, ce spui tu, cu cabluri, serie accesorii e ... SF.... daca si la Altex se face asa ceva...chiar nu mai am remuscari in a face reclamatii si a cere vouchere pt orice rahat minor.

---------- Post added 20-12-2021 at 15:04 ----------

oh...stai ca mi-a venit mai tarziu...imbatranesc...ce mai... vrei sa zica cei care au luat PS5 in bundle cu 3 jocuri si controler trebuie la garantie sa aduca si jocurile? ..se verifica seria lor? .... dar cei care au luat cu ps plus 90 zile dau card valoric de 250 ron....trebuie sa aduca si cartonasul?