Single post: Razy's Gaming Room - Action Figure and Games unboxing and presentation

  1. #79 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Dupa o alta pauza lunga (juma' de an) am revenit cu un video nou pentru o statueta care mi-a placut din prima secunda in care am vazut-o si era doar exclusiva Target in US.

    Batman Year Two (McFarlane Toys Gold Label) - Unboxing and Overview


    Este bazata pe o imagine facuta de McFarlane intr-un comic book si mi se pare fenomenal realizata si foarte impunatoare in raft.
    Din pacate, nu este lipsita de defecte sau probleme, plecand de la vopseaua luata acolo unde a fost scociul prins de cutie/obiect, pana la calitate figurinei care parca e facuta doar ca sa o tii in cutie.
    Am reusit sa-i rup o mana in timp ce filmam (nu am lasat faza in video) fara sa pun 1% din forta ca presiune, cand am vrut sa bag o mana la locul ei.

    E bine ca asa cum este expusa, cu acel cape mare si impunator, nu are si maini, astfel ca nu ma afecteaza prea tare.

    Ca filmare, e primul video filmat in intregime in 4K 60fps cu iPhone 13 si ma declar foarte multumit dpdv detalii si calitate (trebuie totusi mentionat faptul ca arata asa dupa 3 compresii - urcat in icloud si downloadat, editat in Final Cut si exportat si apoi urcat si procesat de youtube).

    Urmatorul video va fi tot cu Batman si sper sa reusesc sa-l urc putin mai rapid de 6 luni
    Attached Images Attached Images detective_577.jpg