Quote Originally Posted by MRC View Post
Il joc eu acum. Pot sa spun ca datorita acestui abonament m-a captivat acest joc. L-am mai incercat in trecut dar nu m-a prins nici pe pc nici pe ps4. Am zis hai sa il incerc si prin geforce now si deja am 20 de ore jucate . E super sa poti juca pe orice device la maxim settings. Mie pe desktop imi mergea dar cu setari minime si scade din 60fps destul de des mai ales cand e plin ecranul de inamici, explozii etc. Merge foarte bine pe GFNow pe o conexiune decenta.Ca si performanta e foarte fluid constant in 60fps. Ca si claritate a imaginii e minima diferenta intre a-l juca nativ pe pc si streamingul nvidia. Doar la textul cu culoare rosie sesizez o inclaritate cauzata din ce am inteles din dificultatea de a streamuii rosul prin internet. Oricum nu e ceva peste care nu poti trece, compenseaza din plin cum ziceam, toate setrile la maxim .
Multam de raspuns, also welcome printre cei ce joaca POE . Am cateva sute de ore bune in joc, este genial dar si foarte dificil, mai ales in endgame content.
Am inteles ca e mai complicat cu trade-ul prin gfnow ca nu poti da copy paste la chestii de pe net, dar am inteles ca e un workaround prin steam.
O ultima intrebare: ai abonamentul ala cel mai scump sau cel de mijloc? Nu imi e foarte clar daca e o diferenta enorma intre pc-uri de la un abonament la altul..oricum nu am monitor 4k deci nu ma intereseaza rezolutia