Quote Originally Posted by Xander RO View Post
O veste excelenta!

Dintre toate gameshop-urile dedicate din Romania, acesta arata cel mai bine, plecand de la Interfata si terminand cu ofertele.
Se vede ca este parte a colosului konzolvilag, nu doar un site deschis asa de un Gica peste noapte.

Trebuie sa fiu sincer si sa mentionez si ce problema am eu cu ei.
Intrucat am cumparat destule lucruri de la ei (inclusiv consola Xbox Series X), le-am dat atat mail cat si telefon sa ii intreb de ce Dumnezeu in 2022 nu se poate plati online.
Eu nu am bani scosi niciodata, efectiv nu tin bani cash, de multe ori ma duc cu copilul in parc si pentru ca uit sa scot n-am 15 lei la mine sa-i cumpar popcorn, daca nu pot sa platesc cu card/telefon/online sunt mancat.

De cate ori iau ceva de la Gamers ma duc special la bancomat la 2km distanta.
Nu ii inteleg de ce nu accepta decat plata ramburs. Sper sa rezolve problema asta curand.

In rest, numai de bine, am gasit de multe ori oferte foarte bune la ei iar ca si customer service au fost mereu foarte politicosi ori de cate ori i-am contactat.
Multumim pentru aprecieri si observatii, se pare ca in cel mult 2 luni vom avea posibilitate de plata online, iar cel mai probabil la inceputul anului viitor vom avea un site nou-nout, si mai frumos decat cel de acum!

---------- Post added 29-07-2022 at 13:43 ----------

Quote Originally Posted by SeCeX View Post
Va rog din tot sufletul, o cutiuta de carton chiar si la 2-3 lei in plus, plicul acela este complet degeaba, am patit de minim 3 ori sa primesc carcase sparte de la voi, in rest good luck.
Multumim pentru observatii! Transmit problema catre baietii din depozit, vom consulta si cu Fan.