Single post: Totul despre accesoriile consolei Sony PlayStation 5

  1. #217 SP
    Member rzv31's Avatar
    Am luat de la Orange pana la urma, varianta Purple, la 343 lei, chit ca mi-as fi dorit Red-ul, dar cica lumea lauda ca ultimele 3 culori sunt mai upgradate si nu mai exista risc de drift (nu cred, dar in fine).
    Cutia dupa cum se vede a ajuns dupa un meci de fotbal de succes, cred ca au inscris de cateva ori cu ea,macar a fost sigiliul intact, am crezut totusi ca o sa gasesc 1-2 butoane zburate, dar nu a fost sa fie.



    Alta chestie; m-a sunat azi o domnisoara de la eMag, pentru dualsens-ul consolei, pt trimitere individuala in service (asta dupa 3 zile de la creare formularului de contact), si ca cica a vorbit ea cu baietii de pe acolo si ca tre' sa trimit toata consola. Logic ca i-am spus ca sunt nspe sute de persoane cararora li s-a cerut, pana la urma, doar controllerul, dar nu am induiosat-o, si a ramas ferm pe pozitie ca trebuie musai toata consola sau deloc.

    Acum intrebarea e, ca tot am dat comanda de truse de mesterit prin joystick-uri laptop-uri si asa mai departe, daca ma bag sa incerc sa il fac, comenteaza oare pe viitor expertii?
    Attached Images Attached Images 301004342_1237666220301376_2312028058353692812_n.jpg