Single post: Ce ne-am cumparat azi - console

  1. #21718 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    SteelSeries Arctis 7X - merg fara probleme atat pe Xbox Series X cat si pe PlayStation 5.

    Ultima oara cand am simtit ca am trait sub o piatra in halul asta a fost acum cativa ani cand am mers in US si mi-a intins ala un POS cat un nasture sa platesc cu cardul in taxi.
    Nu pot descrie calitatea sunetului. O fi nu o fi high end, pentru mine care vin de la 100% Stereo este o alta lume, am simtit o noua trecere la next gen.

    Se comporta excelent si pe PS5, dar pe XSX este altceva...
    Intr-adevar aplicatia care deblocheaza Dolby Atmos pe Xbox nu e free, dar merita fiecare banut.

    Dupa ce am cautat castile acestea pe toate site-urile locale si nu le-am gasit nicaieri in stoc, am zis sa risc si sa le iau direct de pe site-ul lor chiar daca sunt in US.
    Mare mi-a fost mirarea sa aflu ca pentru Europa au depozit in Danemarca si nu te complica cu vamuire si alte mizerii specifice.
    Am plasat comanda luni dimineata si azi la 10.00 le-am avut la usa prin UPS, not kidding...

    https://support.steelseries.com/hc/e...products-from-
    Orders placed in the United States, Canada, and South America will be shipped from our warehouse in Arizona.
    All orders placed in Europe will be shipped from our warehouse in Denmark.
    All orders going to Asia and Oceania will be shipped from Hong Kong.
    Attached Images Attached Images img_9077.jpg img_9078.jpg