Confirm ca mi-am incasat partial banii. Partial pentru ca i-am solicitat sa imi returneze si cei 8 ron comision de depunere pe care i-am platit sa ii ajunga suma ceruta in intregime in cont si pe care consider ca trebuie sa mi returneze. Nici nu mai vorbesc de comisionul pentru incasarea de acum in cont.

Toatea acuzatiile mele raman valabile.

Acest om m-a costat 2 saptamani de nervi, timp in care nu si-a explicat probleme aparute, m-a costat 12,2 ron pe care preferam sa ii donez unui om in nevoie si m-a lipsit de 100 lei in toata aceasta perioada.

Sa nu credeti ca am facut atat tam-tam doar pentru ca ma pitici pe creier; nu a reusit sa imi dea nici cea mai mica dovada ca ar fi avut vreodata jocul sau ca a pus vreodata jocul pe posta.

Am speranta ca, macar atat, am reusit sa pun pe cineva in garda, sa se orienteze spre cumpararea jocurilor inspre multimea oamenilor seriosi ce vand prin intermediul acestui forum. Eu cu siguranta asa voi face. E prima oara cand am probleme de asemenea natura si pe cuvant ca am facut zeci daca nu sute de tranzactii cu userii de aici, pot si ei sa confirme.

Concluziile va apartin.