@Antiohh: gata, l-am văzut și eu. Îl postez aici și pentru ceilalți:



@sexbobomb91: eu înțeleg că nu-ți place, dar din fericire nu toți trebuie să împărtășim aceeași idee (un fel de "Let's agree to disagree". Also, încearcă te rog să nu mai dai informații eronate. Marques nu a zis așa ceva (chiar și tu ai dat link), ci s-a întrebat și el la rândul său dacă după mai mult de 30 de minute (cât a avut la dispoziție) nu cumva devine obositor. E o diferență mare dintre o întrebare și o afirmație... Merci.

---------- Post added 06-06-2023 at 16:07 ----------

Quote Originally Posted by sexbobomb91 View Post
Da, asa se numeste dar sigur vor fi modele mai performante, de aceea au spus " ... starts at $3499 " .
Nu cred că vor fi modele mai performante (cel puțin nu la început). Ci vor fi aproape sigur ca și la celelalte device-uri Apple, cu storage diferit. Poate cine știe, și modele cu mai mult de 16GB RAM (deși eu unul mă cam îndoiesc), pentru cine dorește extra productivitate. Ah, și cu siguranță va exista extra opțiune pentru cei care vor/trebuie să poarte dioptrii (parcă cu Zeiss au zis că se fac acele atașamente magnetice). We shall see. Important e că au dat startul. De-abia aștept să văd ce face concurența.