Este clar ca omul nu are nici o problema mentala. A gandit ceea ce a facut. A planuit cum sa faca incata sa nu fie prins, ca un criminal cu sange rece. De fapt asta este, un criminal. Eu nu il vad un copil. Joc de ceva ani si am intalnit destui americani de varsta acestuia. Foarte multi dintre ei devin hateri datorita jocului. Ei nu se rezuma doar la a-l injura pe respectivul care face un frag pe carca lui. Daca ar fi langa el, cred ca l-ar lua la bataie pentru ca si-a permis sa il infranga. Acesta este un caz in care parintii i-au interzis sa mai joace datorita anumitor factori. Ceea ce ma intreb eu este de la ce varsta juca el, jocuri de genul asta? Blamez si parintii. Daca tot l-au lasat sa joace, trebuia sa ii fie urmarite reactiile, sa vada daca incearca sa copieze ceva, sa vada daca in viata reala este in continuare transpus in joc. Eu ma uit la fi-mea care acum ceva timp se credea Sonic cel negru si fugarea cainii prin curte. Nu a mai avut voie sa se joace pana nu a inteles ca este o fetita, iar Sonic doar un personaj din joc.