Quote Originally Posted by Painkiller View Post
forumul asta nu are search pentru last edited posts? ar fi de mare ajutor in situatiile astea.
Nope. N-am intalnit nici-un forum cu astfel de functie
Quote Originally Posted by Khan View Post
Pot primi achievementul de Review Master si daca nu castig?
Nope. Sorry. Dar oricum ai timp destul. In plus, la urmatoarea sarja ai inca o sansa
Quote Originally Posted by eXistenZ View Post
sa fie cumva aceasta bomba ?
Nope
Quote Originally Posted by ineedmoney93 View Post
Not that either
Quote Originally Posted by Mask View Post
MonkY,bomba este pusa recent ? sau zace,gata sa explodeze intr-o poza mai veche?
Da, este adaugata recent.
Quote Originally Posted by trickz View Post
Frate... ce naiba e asa greu? Daca nu pricepeti, sunteti invitati sa va uitati la concursul vechi, cel de Paste...

MonkY alege random o poza in care editeaza digital o bomba. Poza este reuploadata. Poate sa fie o stire de 2 zile sau una de 2 miliarde de ani, nu conteaza, noi trebuie sa o gasim... PUNCT.
Esti pe-aproape. Doar ca a naibii bomba de data asta s-a ascuns mai bine. Tic-tac !
Quote Originally Posted by Cata25 View Post
E cumva asta?
Nope.
Quote Originally Posted by Painkiller View Post
e ceva care sta ca nuca-n perete, pot sa pun pariu. nu stiti ceva search engine dupa data, ca o gasim imediat?
Am un feeling ca e o bomba desteapta si s-a asezat undeva unde ii sta bine, nu chiar ca nuca in perete

Cu aceasta ocazie ii transmit respectele mele lui DeathWings care a avut o intuitie de nota 10. Din pacate GreyhounD a fugit cu bomba si a ascuns-o si mai bine. Terrorists these days...