Quote Originally Posted by MonkY View Post
Kenny: si cei care dupa o zi de munca se duc sa joace un tennis, sa dea doua trei ture de bazin, sa faca miscare... ce mai sunt ? Porcari daca ne luam dupa spusele tale. Sa nu mai vorbim de Wii gamers. Ce "fraieri" ! In loc sa se odihneasca, se "batzaie" si se "obosesc" in fata consolei... Come on ! Be serious. Traim intr-o lume a birourilor si a cubiculelor (sau cum Dzeu le zice)... dar sa nu exageram. Eu apreciez orice idee care aduce ceva "miscare" gamerului. Si culmea, asta ti-o spune cineva care se apropie de obezitate. Sper ca ai mei puradei sa nu gandesca niciodata ca tine

P.S. Vorba lui Khan... si sexul e "obositor", nu ? Ce porcarie...
Lol Monky , eu nus obez si nam nici o problema de sanatate si inca pot sa ma misc binelol, dar eu vorbesc si pentru acei oameni care pur si simplu le e lene, dupa munca, nu mai au chef decat sa stea cu curu pe scaun, picioarele cocotate pe noptiera, si sa bage un MW multiplayer care nu necesita decat miscarea incheieturilor, degetelor si bratului, restul corpului e in "stand-by". Sper ca ai inteles despre ce vorberamlol. Si apropo, in legatura cu partea de sex, sta altfel treaba cand vezi o femeie de nota 10 sau un joc de nota 10, la partea cu femeia intra hormonii in actiune si iti dau putere "YOU HAVE THE POWER!".