Quote Originally Posted by Nonelito View Post
Nu stiu daca in secunda 2 s-ar fi rezolvat ceva, dar probabil ca initiativa ar fi avut mai multe sanse de reusita pentru ca in principiu, tu si Mo aveti jocul pe 360, corect? Asta e singurul argument al meu. Nu ca o comunitate a unei console e mai favorizata ca cealalta.
In momentul de fata ConsoleGames.ro este prezent in organizarea unui concurs, cel de Fifa. Care, se desfasoara pe PS3. Daca ConsoleGames.ro s-ar fi implicat in organizarea unui concurs de MW2 s-ar fi facut prin vot public, pentru a se alege platforma. Cum thread-ul de fata nu a fost creat de niciun reprezentant al ConsoleGames.ro, argumentele tale sunt pur si simplu fanboy-istice. Ca iti place sa recunosti sau nu, asta e alta poveste. Te-ai bazat pe simplul fapt ca Mo si cu mine avem jocul pe 360, un argument foarte "puternic" care imi intareste afirmatiile.

Hai sa lasam lumea acum sa-si faca damblaua pe acest thread si sa nu ii mai deranjam.

P.S. Nu este nimeni constrans, cenzurat sau interzis. Se pot crea infinite campionate "hostate" de membrii acestei comunitati. Dar, cand un campionat va purta numele de ConsoleGames.ro acesta va fi organizat cu acceptul si asistenta noastra, a echipei ConsoleGames.ro.