Quote Originally Posted by Hyp View Post
sau se poate lua un an adaptor bluetooth pe jack stereo...care il pui la boxe [multe modele de boxe au si mufa de casti] si astfel iti trimiti semnalul din boxe a2dp la orice pereche de casti stereo bluetooth
un astfel de model [il astept de pe ebay sa ajunga]:
3.5mm Bluetooth A2DP Stereo Audio HiFi Dongle Adapter - eBay (item 140371809767 end time Feb-02-10 20:34:33 PST)
paulone e o tampenie sa zici ca modelele bluetooth sunt mai proaste decat cele pe fir, mai corect e sa spui ca pe fir ai o gama mult mai mare si mult mai multe pro-uri
si daca vrei sa stii, este un model mai vechi de casti bluetooth stereo de la nokia produs de Sennheiser
ca sa nu mai zic ca la internity a fost o oferta super [nu stiu daca mai gaseste cineva in vre'un magazin pe stoc] modelul hbl 200 de la LG bluetoooth stereo la numai 39 de ron [pretul inca mai e valabil..stocurile nu prea..cu greu i-am facut rost studentului de o pereche] ce suna superb
da dar oricat de bune ar fi cele pe bt.oricand se poate se poate sa fie interferate de ceva(chiar daca rar se intampla)gandeste-te ca atata timp cat telecomanda, routerul, gamepadul, etc.sunt wireless+ce mai au si vecinii, nu este exclus ce spun eu, pe cand cele cu fir sunt protejate, si sa nu uitam ca in general castile de ascultat muzica sunt cu fir(in studiouri, etc)ca si cele de gaming profesional(razer, steelseries, etc)