Toti am impins bani cu carul in sportul asta electronic, sincer am iesit mult mai scump decat daca stateam pe analoage, recunosc Daca era sa nu fumez analogic/electronic imi luam de Craciun un cadou de cel putin 3 ori mai scump
Mi-am dat seama ca din iunie de cand am lasat analoaga mi s-a intamplat sa ma simt mai bine si sa ma ingras putin, dar tot raul spre bine ca m-a ambitionat sa-mi fac timp sa dau inapoi la sala.
Parerea mea e "sa-ti intalnesti nashul" sa descoperi un ET fiabil si sa iti rezervi putin timp sa cauti metode sau mod'uri care sa-ti indeplineasca dorintele, care ink nu au aparut in dezvoltarea ET. Ex. un cartus care sa tina mai mult lichid sau chiar sa se alimenteze direct din sticluta de 30 ml de e-liquid( am vaz un mod care e si aici pe o pagina). Deci sunt unii chiar cu mult timp liber de la care ne putem inspira. Ma repet PAREREA MEA!
Eu m-am lipit mult de 510 si vad ca a devenit cel mai dezvoltat model : mega baterie, cartus, atomizor, deci s-a perfectionat mult.
Momentan ma "gadila" ideea de achizitie unui mod cu voltaj mare cu mega atomizor 510+mega catus. Cum ziceam lucrurile evolueaza