Tekken: faptul ca deja te repeti cu "who the **** cares" si "putin imi pasa..." mie unul imi pune niste mari semne de intrebare. Pai, daca nu-ti pasa, nu inteleg ce problema ai cu opiniile celor carora le pasa (in special pe ce arunca banii). Si legat de "vaicareala"... daca nu esti atent la news-uri, nu am ce sa-ti fac. Initial au anuntat modurile exclusive ca venind in pachetul Bioshock. Dar daca tot au scos la pret full un joc de acum un an, au zis sa mai stoarca ceva banuti si l-au lasat ca DLC only.

h0stile: or fi si chestii pozitive, nu zic nu. Insa cred ca e doar sfertul plin al paharului. Nu stiu daca ai observat ce se intampla pe ariile de vanzari de pe forum, dar se observa tendinta de a "scapa" de PS3 pentru a lua cu jumatate din bani Xbox 360. Asta corelat cu faptul ca Sony a zis NU la scaderi de preturi. Nici macar de sarbatori (unde au preferat sa faca pachete cu jocuri ce nu se mai vand).

Anyway, for your informations, Bioshock pe Xbox 360 se gaseste la 21.99USD, iar pentru PS3 la 56.99USD (sursa amazon.com). La versiunea de PS3 mai adaugati si 9.99USD pt. DLC, si vedeti voi daca "vaicareala" de care se plange Tekken e reala sau nu. In fine, fiecare cum isi asterne asa doarme...