Quote Originally Posted by Tudoran View Post
ma bag si eu . let`s make him pay .
As avea o sugestie pentru treaba cu userii neseriosi . Nu cred ca e cel mai bun loc sa postez sugestia asta da o sa o spun oricum : pe langa reputatie , nr de posturi sa fie si o mica "nota" care sa reprezinte seriozitatea userului (10 , A+ etc ) . inteleg ca avem si acest thread pentru useri neseriosi dar nu am de gand sa ma uit peste 11 pagini sa vad daca e pe lista sau nu (si in viitor poate vom avea 70 de pagini pe acest thread ) . Nota sa fie acordata de vanzator clientului sau de cumparator "dealer-ului" sau . Vanzatoru da nota mica daca nu si-a ridicat coletu (ca si la Luc ) sau alte proleme de genu iar cumparator-ul da nota mica daca a fost inselat (nu a primit pachetul , a primit altceva etc ) . Nota ar putea fi confirmata de un moderator sau cineva de incredere (un user serios CG ) ca sa nu primeasca vanzatorul/cumparatorul respectiva o nota mare de la "15 useri cu 0 posturi care nu au cumparat nimic dar au aparut peste noapte " .
Va spun din nou ca aceasta ar fi ideea mea , pentru ca am localiza mult mai usor userii "uituci/sireti/smecheri/etc" fara a trebui sa navigezi pe 20 de pagini din acest thread
A fost propus si de altii si concluzia a ramas ca unii oameni abuzeaza de acest rating system.