Quote Originally Posted by UrbanAvalon View Post
Cand am vazut thread-ul m-am bucurat mai mult decat cand am vazut primele poze din KZ3. Pe forumul Killzone.com se vorbeste foarte mult de noul joc, era cineva care spunea ca a jucat o versiune demo/beta si ca grafica e mult mai buna ca cea din KZ2, cica se punea zapada pe arma si cand tragea se topea. :X:X
In legatura cu noul clan... nu stiu ce sa zic , aveam foarte multe idei. Nu stiu cate va sunt pe plac.
  • Daca se pricepe cineva din clan sa faca un fel de site, unde sa postam meciurile, cine joaca, strategii, poate chiar si video-uri.
  • Sa avem mereu un Text Chat pe PSN, unde sa vorbim (mereu mi s-a parut ca am discutat prea mult pe forum si am jucat prea putin)
  • Sa fim doar cei care au fost la KZ2
  • Clumunari lider... Stiu ca majoritatea nu vreti sa fiti de acord si ca Enthroll este un lider foarte bun, asa e, dar nu cred ca ar fi rau nici cu Mr. C
Sper sa ma primiti si pe mine in viitorul DM-C si sa facem treaba buna (deja avem experienta ca si clan, si eu cred ca ne va fi mult mai bine si ca vom fi mult mai buni).

bafta

P.S: sunt doar niste propuneri, sa nu credeti altceva. putem juca si fosta formatie ( 1 meci pe saptamana [JK] lol )
1. Meciurile, cine joaca, strategiile se pot posta pe CG, iar video-urile pe YouTube dupa care punem link-ul.
2. Am avut un text chat inainte de apropae fiecare meci, poate pana apare kz3 avem cross game voice chat.
3. Doar cei ce au fost activi.
4. Nu stiu de ce il vrei pe Clumunari lider, daca n-ar fi fost Enthroll n-ar fi fost nici DM-C, plus ca daca il pui pe Clumunari lider v-a aduce multi alti jucatori straini, cum a facut ca ofiter in kz2

P.S.: @UrbanAvalon: care PSN ID-ul tau?