Quote Originally Posted by istrategie View Post
Red Dead Redemption - Platinum

Nu o sa mai dau plusuri si minusuri. O sa spun doar ca este un joc care a avut un potential urias, dar care a fost grabit sa iasa si nu a avut timp sa fie finisat. O poveste foarte tare, un mod single player superb, o tona de lucruri de facut, dar cu o tona de bug-uri si glitch-uri. Multiplayer este foarte slab, moduri competitive nu joaca nimeni, sunt numai lobby-uri goale sau cu 1-2 playeri. Deconectari in prostie, un patch care l-au scos doar ca sa fie, pentru ca nu a rezolvat nici problemele cu deconectarile si nici pe cele cu Social Club-ul, doar a redus punctajul la hideouts. Per total un joc misto in single player si foarte enervant in multiplayer.

Nota: 8.5/10


Sunt de acord cu parerea ta pana aici : " moduri competitive nu joaca nimeni, sunt numai lobby-uri goale sau cu 1-2 playeri. Deconectari in prostie ".Dupa ce am citit m-am intrebat " Pe ce consola o fi jucat Istrategie jocul ? " ...M-am uitat si am vazut ca era pe ps3...Nu stiu de multiplayer-ul tau , dar al meu e chiar ok...sincer.Deconectari mi s-au intamplat decat in " Free Roam " - care nu prea joc... - , looby-uri goale?In multiplayer-ul meu nu prea sunt...In 7 ore de joc ( toate in multiplayer , sp nu am jucat prea mult.. ) nu am gasit un meci competitiv cu mai putin de 4 persoane ( inclusiv eu )....

Nu stiu..ce sa zic.Mai acordai o sansa