Quote Originally Posted by Graft View Post
HP are c�teva modele all-in-one, gen iMac: All-in-One PCs Desktop & all-in-one PCs | HP Official Store
Thx. Sa vedem daca aduce si cineva din .ro...
Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
De ce nu incerci cu Mac mini, ca sunt mai accesibile ca pret decat iMac-urile. Si-a luat un prieten saptamana trecuta si este foarte multumit de el, mai ales de faptul ca, cu cablurile la el, se poate lega de orice monitor / TV, inclusiv in PUB-uri pe unde mai iesim si-i cunoastem pe propierari
Nope... am zis la inceput, sunt probleme cu diverse device-uri si aplicatii gandite pt. Windows... Iti dau un exemplu: un card de diagnostic pt. tiruri care nici macar pe Windows 7 nu merge. Merge strict pe Windows XP, si-atat.
Quote Originally Posted by Dudel View Post
Diversi
Astea is desktopuri mici. Poate te-ajuta. Am vazut si in Metro, mai demult, ceva gen asus-ul ala. Era no-name da`, destul de ieftin. Succes
Desktop-uri mici, htpc-uri, minipc-uri pot face si eu... insa cantitatea de fire si spatiul ocupat e tot prea mult (din cerintele lor).
Quote Originally Posted by Pizzi View Post
Uite aici. Se pot atasa pe spatele monitorului.
http://www.phantom.ro/produse/156-ca...vo-ar3600.html
Pare interesant, dar aceeasi problema. Firele raman... arata ca naiba agatate de monitoare... iar Atom, no frickin' way (nici nu vreau sa ma gandesc cu merge un Autocad pe asa ceva).