Uncharted (1). Pe easy. Sunt la ultimul capitol, joc de peste o ora si imi este IMPOSIBIL sa-l termin. Fac cu greu prima faza, Navaro se retrage. La a doua faza mor foarte rapid si jocul ma pune din nou LA INCEPUT. Astia care au gandit dificultatea sunt cei mai retardati, incompetenti, cretini, tampiti si dobitoci oameni. Pardon - maimute. Pardon - zombi. Ca altfel jignesc maimutele.

Cum PANA MEA sa te puna de la inceput cand ai trecut deja o faza ?????? Si e pe easy. OK, e sfarsitul jocului, dar stiti ceva ? NU MA INTERESEAZA - e ****ING easy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vreau sa-l joc relaxat, nu sa sparg monitorul de nervi. Cum e atunci pe normal ? Cum e pe hard ? Hell, cum e pe crushing ? Pentru ce mama dracului mai e easy ? Ai PATRU nivele de dificultate. Ai crushing - fa-l imposibil de trecut, mi se falfaie. Ai HARD, fa-l dificil, sa-ti spargi controller-ul de nervi sau sa ai orgasm cand treci de o faza daca esti masochist. Ai normal, fa-l acolo frumos, nici foarte usor, dar nici frustrant de greu.

Si ai EASY ! Fa-l naibii EASY. Sa treaca si o fata de 12 ani care pune mana prima data pe o maneta de PS3. Dumnezeule, cat de greu e sa faci un joc pe easy sa fie EASY ?????