Quote Originally Posted by RaverX View Post
NU ! Am mai progresat, am ajuns chiar la final cand trebuie sa-l omor pe Navaro. No chance, trage, ma duc la alta cutie, trage, iar ma duc la alta cutie, apoi la ultima. Bun. Trage, trage, incarca ma duc spre el ajung LANGA el, pratic ma lovesc de el, incerc sa-l lovesc cu triunghi, NIMIC !!!! El incarca linistit, eu tot ma invart in jurul lui, incerc sa fac ceva - NIMIC !!!!!!!!!!!!!!!! Imi bag p**a in mama lor de develeoperi retardati de la Naughty Dog... Nu se poate asa ceva, sunt complet cretini, jur ca i-as omori fara regrete in secunda asta pe toti dobitocii care au gandit finalul, e IMPOSIBIL sa trec, amn incercat de 15 ori, la fel - nu-l pot lovi pe Navaro. M-am uitat si pe youtube deja la nspe tutoriale la capitolul ala in speranta ca fac ceva gresit. Nope...efectiv eu NU POT sa-l lovesc, ma invart in jurul lui ca prostu si apas triunghi - nimic nu se intampla, ala incarca arma linistit si ma omoara.

Dupa ce te ascunzi dupa al 3-lea set de cutii, astepti sa traga el de 2-3 ori(pana ia pauza) dupa care iesi imediat, te duci spre el si dai patrat. Cand scapa arma din mana si te impinge e mai nasol ca trebuie sa ajungi la el pana sa ia arma, asa ca te grabesti spre el si apesi iar patrat cand ajungi langa el.. Nu e asa de greu pe cum faci tu sa para..