Quote Originally Posted by RaverX View Post
Fara suparare, dar daca tu judeci originalitatea unui produs dupa nuanta de rosu a unei poze facute cu un aparat foto ieftin pe care o vizualizezi pe un monitor...

Man, daca vrei, eu iti fac 3 poze la controller-ul meu original sa vad ce zici. O sa vezi trei nuante FOARTE diferite de rosu, desi e acelasi controller. Si acelasi aparat foto, nu mai zic daca fac cu 3 aparate foto diferite.
�nseamnă că aparatul foto care a contribuit la imortalizarea imaginii stătea prost cu Red-ul sau LCD-ul meu e praf setat. Chestia este ca făceam o comparaţie �ntre culori şi doar cerculeţul diferea. Şi am spus "am impresia" nu am judecat nimic, nu era concluzie finală era doar o prezumţie! O replica de cele mai multe ori are cel puţin o ezitare la exterior.

Quote Originally Posted by RaverX View Post
e destul de greu sa-ti dai seama daca nu ai altul identic cu care sa-l compari direct
Stai... ce zici? Pai daca te joci aproape zilnic, l-ai mai şters şi de praf c�nd a fost cazul... poţi să �ţi dai seama de diferenţe şi fără nevoia unui controler original! Logică!