Quote Originally Posted by Diesel View Post
Lost Planet 2 - NOMS DE GUERRE mai ai pana la 500 de bucati. Yummy yummy in my tummy! lol Fara sa exagerez, cred ca 75% din ele sunt scoase la intamplare de oricine stia ceva engleza la Capcom.
...cred că am ~ 250 momentan. Oricum eu mi-am ales unul - nu mă interesează celelalte. Le joc la ruletă

Faza interesantă e că după ce le colecționez pe toate...un joc la ruletă va costa 10.000

Quote Originally Posted by Krusht View Post
La slot machine ai deblocat abilitatile ?
Da.

Quote Originally Posted by Krusht View Post
Cum ai reusit asa repede ?
Păi simplu. De ieri dimineață (de pe la 10) nu n-am oprit din jucat. Am terminat jocul pe easy (că din păcate dificultățile nu sunt stackable) și apoi am tot continuat pe easy ca să iau restul. At�ta joc p�nă ce-am terminat cu easy. Apoi trec pe normal...etc.

Pur si simplu adunui toate cutiile (eu le zic cutii misterioase ) le aduni și gata. Apoi, după fiecare capitol principal din episod ai posibilitatea de a transforma cutiile �n credite. Ideea e să adunci c�t mai multe și apoi să joci la ruletă...nu cum ai adunat 10.000 rapid �i strici. Lasă să se adune acolo....80.000+ și șansele cresc.

ORICE joci și c�știgi la ruleă NU se dublează. Totul e o chestiune de timp

Dacă n-ai chef să stai după ruletă poți să dai imediat după ce ai licitat. Pac licitezi pac și se oprește...și tot așa

Quote Originally Posted by Krusht View Post
Eu am prins sute de "noms de guerre", cateva arme si putine abilitati (vreo 10) dupa ce am terminat jocul de 2 ori.
Da, și eu am prins O TONĂ lol - oricum nu-ți face probleme că nu există dubluri. Ce-ai luat nu mai iei deci sansele cresc.

�n seara asta mă aștept să primesc și

Weapons Master
Unlock all regular weapons and grenades.
La grenade am deja totul III, la arme habar n-am ce-mi lipsește, am 3 arme pe fiecare slot (nu știu c�te sunt �n total). Joc la ruletă p�nă se deblochează și gata. Simplu.

---------- Post added 12-09-2010 at 08:25 PM ----------

Later edit*

E și normal să-ți iasă la ruletă sute de Noms de Guerre doar sunt 500, �n comaprație cu abilities care sunt doar 42

Roagă-te să nu aduni prima dată toate Noms de Guerre lol - deoarece costul crește de la 2.000 la 10.000. Să vezi atunci distracție lol