Quote Originally Posted by liviu15 View Post
Si eu astept acel controller de la razer , iar de cel MS multi care se plang de d-pad cred ca nici nu detin unul , adica pe bune eu am xbox de 1 an si nu am absolut nici o problema cu controllerul actual , sa zicem ca uneori d-padul apesi intr-o parte si el se duce in diagonala asta e problema ca au vrut sa il faca si 8-ways , daca era doar pe 4 nu avea problema asta , eu unul am folosit acel dpad doar pentru a schimba armele si nimic mai mult , sa zicem ca s-a intamplat ca uneori sa nu o schimbe pe cea buna de exemplu in batman unde se folosesc toate 8 directiile , dar mai apasam odata si gata , nu e foarte deranjant , este inprecis uneori dar multi exagereaza pe aici , poate intr-un joc fighting e mai enervant dar eu nu am jucat pana acum , iar de cei care spuneau ca stick-urile de xbox merg greu fata de cel DS3 ori au probleme cu gamepadul lor ori fac pe fanboy , deoarece la stickuri pot sa spun ca sunt aproape identice in control la ambele controllere doar ca in ds3 sunt pozitionate mai nasol , si mai zicea cineva ca intr-un joc racing e mai prost controllerul de xbox , eu pot sa spun ca e exact invers , un racing il joc mult mai bine pe un controller xbox decat pe ps3.
Ei bine uite, eu m-am plans de cele spuse de tine mai sus si am ambele console. Ce zici de asta ?

Daca stau sa ma uit mai bine, pot spune acelasi lucru despre tine, doar ca aici afirmatia este valida. Si anume ca vorbesti despre DS3, dar de fapt nu ai unul. Sau altceva, mai rau, esti fanboy Xbox360. Nu ? Esti multumit de aceasta afirmatie in ton cu logica ta ?

Haide in viitor sa ne cantarim mai bine afirmatiile ca se incepe iar aiurea cu discutii vechi de cand consolele.