Quote Originally Posted by RaduValentin View Post
In 7 din 10 meciuri (mai ales dupa ce "puradeii" scapa de la scoala) dau peste un adversar care isi alege una din cele trei echipe:
  1. Real Madrid
  2. Chelsea
  3. Manchester City
Atunci, avem urmatorul tip de jucator: pasa-pasa-pasa pana cand ajungem la mijlocul terenului in jumatatea adversa, "lob la intalnire" peste toata echipa mea, si, unii din urmatorii jucatori: Christiano Ronaldo / Tevez / Drogba / Others, face stop pe piept in viteza, sprint 5-10 metri, si apoi situatie unu contra unu cu portarul...

Cand mingea este la jucatorii mei, adversarul meu "tactician" foloseste toata imaginatia de care dispune si tine apasat pe butonul de pressing in vecinatate, trimitand cate trei soldati, printre care si Hulk (PEPE) sa-mi calce pe freza jucatorii care indraznesc sa atinga balonul mult ravnit.
Si ca sa punem si o cireasa in varful tortului de cacao care se numeste FIFA 11, dupa ce sunt nevoit sa indur aceiasi repetivitate timp de 12 minute, dupa ce echipa mea conduce jocul cu 1-0, in minutul 90 primesc lovitura de gratie: "Connection to the Game Server Has Been Lost".

Oare am imbatranit eu si nu stiu ca asa se joaca fotbalul in realitate iar FIFA 11 este cel mai bun simulator al momentului? Ma uit la saracii clujeni care tocmai au mai primit un gol de la Bayern M. in prestigiosul "Champions League" si ma trezesc la realitate... la naiba EA m-ai pacalit si anul asta!
Nu stiu daca ati observat dar nu mai joaca nici dracu cu Barcelona, pentru ca nu au cu cine sa se impinga aka sa joace umar la umar, din moment ce messi, pedro sau villa au 1.60 lol

PS: all in all si mie mi se pare fun, adica atunci cand ma joc ma distrez de minune, dar exista si anumite probleme pe care le semnalam aici.