Quote Originally Posted by HeinekeN_ View Post
Salut.A reusit sa faca cineva hit-uri care necesita date din USA?hit-urile care necesita ip de USA am vazut ca merg prin proxy,dar la celee care trebuie numar de telefon din usa a reusit careva?Ce gen de hituri se merita facute si de la ce requesteri,daca sunt unii care platesc mai bine/slab.Ceva tips&tricks ?sunt nou,dar as vrea sa fac un ban cu mturk daca se merita.Am inteles ca e importanta ratia,ma refer in cazul hit-urilor platite in dolari.Daca e vreun utilizator care foloseste mturk de mai mult timp as dorii sa ma lamureasca si pe mine printr-un pm sau printr-un post.Daca a fost postat vreun tutorial in acest thread cu privire la mturk imi cer scuze 170 e un numar prea mare de pagini.

Cu stima.
Poate e un numar mare de pagini insa nu ai nimic de pierdut daca te uiti (doar de castigat). S-au vorbit multe aici si cred ca e de ajuns sa citesti pareri pro si contra, asa iti vei da seama cum merg lucrurile.
Atata timp cat iti faci cont cu adresa in USA, nu ar mai fi nimic de facut pentru a avea acces la HIT-urile "Location is US" (eu asa stiu). Mturk plateste numai in dolari. Majoritatea folosim conturi pe FR sau DE (Franta sau Germania). Iti recomand citirea a ultimelor 10 pagini pentru a intelege de ce...