Quote Originally Posted by dariomario View Post
deci am o propunere... eu am fost plecat in weekend de acasa si nu am putut juca. Am un frate mai mic, care , cu toate ca i-am spus sa nu intre in contul meu de PS3 el a intrat si a jucat meciurile mele cu thedeadman ... a jucat si turul si returul... sincer nu mi se pare corect acuma sa accept eu rezultatele astea de bune. Andrewqp stie ca am fost plecat si ca nu e o poveste aiurea asta deaoarece am cumparat de la el luni un joc si il anuntased de duminica (inainte sa se joace meciurile) ca plec din localitate. Unde vreau sa ajung, vreau ca de acum inainte, ca o regula, sa se confirme identitatea jucatorilor prin sms. Gazda sa solicite prin sms jucarea paritdei iar oaspetele sa confirme la fel... astefel putem anihila situatiile unde sunt mai multi de 1 utilizatori ai consolei... De asemenea eu nu sunt de acord sa iau in considerare returul din moment ce sa jucat de altcineva (turul asa e... nu mai e timp) , pot considera ca returul nu a fost jucat...??? userul cu care am jucat tot o tine sus si tare ca el a jucat si ca asa e ca raman rezultatele in picioare... poate de frica sau din alte motive evita sa joace cu mine dar nu mi se pare corect... astept pareri
Iti sugerez sa debifezi optiunea de tinere minte a parolei de pe PSN , ca sa nu se poata loga pe contul tau ! Nu e vina noastra ca nu-ti poti securiza contul si nu putem obliga participantii la Campionat sa dea SMS-uri . Ar insemna o cheltuiala care pentru unii nu este nici programata nici dorita .