Quote Originally Posted by crisashh View Post
Sincer sunteti prea speriati de bombe, tu daniel prima data joaca meciu cu mine si numai sta sa comentezi aici pe forum, ma rog de tine de ieri sa jucam si nu stiam de ce refuzi, acu am inteles cum vorbeste lumea speriata de bombe pe la spate de formatii facute si alte coduri care nu exista. Iar tu danycoman esti multttt prea disperat de jocuri care isi face puncte G false si alte nebunii de care nu am mai zis nimic! Deci copii disperati de fifa care vorbesc pe la spate de formati facute invatati ca astea nu iti dau "capace la jucatori, goluri cu mana" sau ce tot va ganditi voi, ele doar iti pune jucatoru unde vrei tu! dar este prea greu pentru voi sa intelegeti....
Nu stiu care e problema ta, eu n-am zis nimic de tine, nu am dat nume desi Andrew m-a intrebat, doar invat pe toata lumea sa foloseasca custom tactics ca sa nu fie nimeni inferior tie si altor jucatori care folosesc.

In legatura cu gs-ul meu, poti sa-mi dai file complaint, ce vrei tu, chiar vreau sa-mi dovedesti ca am G fals.

Si daca eu sunt un cheater si am trisat , o sa imi reseteze GS-ul la 0, asa cum au patit toti ceilalti.Spui prea multe aberatii, te ataci singur, eu nu m-am luat de tine.