Quote Originally Posted by bully008 View Post
salut.mi-am modat consola ps3 recent si nu stiu cum sa pun jocurile de pe pc cu ajutorul utilitarului total comander.ms
pai jocurile nu se cumparau sau le primesti cadou de la familie, prieteni, prietena. etc? eu asa stiam...

Quote Originally Posted by pIDGEI View Post
Am si eu o intrebare,tocmai mi-am luat un ps3 si ma gandesc ce cablu HDMi sa imi iau.Am auzit ca sunt muulte modele incepand de la preturile de 20 ron si ajungand la 400 ron.Voi ce cablu HDMI folositi?
nu conteaza ce cablu e, ce culoare are sau firma, atat timp cat e HDMI-HDMI. prin el circula semnal digital nu analog si e cum zice si 2mns mai sus, merge sau nu merge. iti recomand cel mai ieftin cablu

Quote Originally Posted by mukiki View Post
Salut,
PS3-ul nu imi mai citeste nici un Blu-ray, am curatat lentila ca in turorialul de pe youtube dar degeaba nu a dat nici un rezultat. Cand bag Cd-ul inauntru nu il invarte deloc si ramane beculetul albastru deschis.
http://www.youtube.com/watch?v=yAk9lztNvXQ&feature=related

Am postat deja pe threadul lui donely, poate mai stie cineva ce as putea sa fac?
ti s-a stricat, sorry... acum daca ai garantie o duci si ti-o schimba, dar banuiesc ca nu ai, asa ca poti sa vorbesti cu donely si iti schimba unitatea optica. multa bafta