Quote Originally Posted by istrategie View Post
Esti penibil. Cum poti sa spui ca Little Big Planet 2 e joc de copii mici? Nici macar casual nu se poate chema. Macar acum avem epitete si pentru tine si pentru initiatorul thread-ului asta mirific.

Si daca astea sunt jocuri de rahat... du-te si joaca toate shooterele din lume, eventual angajeaza-te la Microsoft sa produci shootere pe Kinect in masa, 50 de titluri pe an.
EU?! am zis ca sunt jocuri de rahat? Deschide ma ochii,chiar de e noapte bea o cafea sa iti revii,si vrei sa spui ca un adult in fire de 30 de ani joaca LBP? NU am zis copii mici! ci doar copii (5-18 ani),si te rog sa-mi dai un element "hardcore" al jocului LBP2! Deci terminati-o cu bagarile in seama,omul a vrut un raspuns,l-a primit,au venit alti,m-au reprosat fara motiv : "Si daca astea sunt jocuri de rahat...du-te si joaca tu toate shooterele din lume".Si acum,toti l-au lasat in pace pe userul PSPGo si s-au luat de mine . E vina lui MonkY,in regulament trebuia sa sublinieze fraza: "NU faceti thread-uri inutile,fara rost deoarece riscati ca toata populatia de pe acest forum sa va urasca pentru totdeauna! lol