Salut! Si mie imi place foarte mult LEGO-ul.Eu am 12 ani si imi place sa fac videoclipuri stop-motion cu LEGO si sa fac constructii cu putinele piese pe care le am.Ai avut foarte mult noroc OLOG pentru ca si reusit sa faci lucruri in viata si sa iti practici hobby-ul.Pentru mine nu merge chiar asa pentru ca la majoritatea copiilor de varsta mea li se pare ca LEGO-ul este o prostie si ca este pentru copii mici.Nu prea stie multa lume de acest hobby al meu.Am cautat pe internet forumuri romanesti sau grupuri de oameni la care le place LEGO-ul si vad ca am gasit cativa.Ma bucur ca sunt cativa oameni in Romania la care le place LEGO-ul.Ar fi frumos daca aici ar fi ceva mai ieftin ca acum s-a deschis si fabrica in Ungaria si taxa de import n-ar trebui sa fie asa de mare dar preturile sunt inca mari.Pai...m-am cam luat cu vorba si eu doar am vrut sa spun ca si eu am acest hobby.

__________________________________________________ __________________________________________________ __________

Daca ati viziona videoclipurile mele Stop-Motion ad fi foarte bucuros! Aici sunt niste link-uri:
(acesta a fost primul meu videoclip)






si...