Quote Originally Posted by alalalt View Post
Am fost astazi la media galaxy cu consola pentru garantie. Intradevar, cel de la unirea s-a inchis. De acolo m-am dus la altex unirea. Ajung si mi se spune ca ei nu au service si ca nici media galaxy nu are service . Imi dau seama ca traiesc in Romania si ma duc la media galaxy in grozavesti. Ajung la service, ii arat certificatul de garantie unui tip foarte suparat pe viata si el imi spune ca nu acorda ei service la consola, sa ma duc la tnt games care a eliberat certificatul. Ma cert cu el 10 minute spunandu-i ca ei trebuie sa-mi ofere garantie. imi sar dracii si ies afara sa fumez. Sun la TNT games. Imi raspunde o duduie care incepe si ea sa tipe in telefon ca ei nu au distribuit console xbox catre media galaxy si ca ei le importa singuri. Buuuun, deci certificatul de garantie era prost. Imi recomanda sa ma duc sa-l schimb. Ma duc la MG la garantii, un tip de treaba (singurul care chiar m-a ajutat cu treaba asta) intelege situatia si imi da alt certificat. Inapoi la tipul suparat pe viata din service, de data asta cu o foaie mai albastruie pe care scria sclipitor media galaxy. I-o arunc in fata si incerc sa-i transmit prin limbajul corpului "suck on this, bitch". Imi emite plictisit un bon de ridicare, verifica la fel de plictisit cutia, imi ia numarul de telefon si imi spune sa vin peste o saptamana.

So.. basically.. media galaxy can suck my balls..
Sunt niste neseriosi cei de la service-ul acela.