@crisash a ajuns jocul cu bine ?

s-a terminat si acest campionat de FIFA organizat de ConsoleGames.ro. as vrea sa-i multumesc lui @MonkY ca ne-a oferit sansa sa organizam acesta competitie si ca ne-a pus la dispozitie cateva premii pentru castigatorii ei si lui @ovidiu ca m-a ajutat cu organizarea campionatului. am intampinat si cateva probleme, dar important e ca am reusit sa trecem peste si ca am invatat din greselile facute. 2 lucruri mi-ai atras atentia in mod special, dar si in mod negativ:
  1. atitudinea unor userilor care au participat in campionatul pentru X360
  2. incidentul dintre @Nightcrawl3r (care a fost implicat in mai multe, din pacate pentru el) si x2z

am avut parte si de momente bune in aceste saptamani, mai ales cand s-a desfasurat faza eliminatorie a competitiei pentru PS3, meciuri foarte stranse si spectaculoase dpdv al rezultatului. va multumesc ca ati avut rabdarea sa jucati pana la sfarsit si ca ati dat dovada de seriozitate, marea partea a participantilor. inchei cu o veste buna, sunt sanse mari sa mai organizam un campionat de FIFA pe ConsoleGames.ro pana in vara, insa de data aceasta va avea un format diferit si regulile cu privire la deadline nu vor mai fi atat de restrictive, insa pentru a va inscrie va trebui sa indepliniti anumite cerinte (fara nicio exceptie).

bafta!

LE: thx pocpoc350 pentru atentionare