Quote Originally Posted by Hiperjet View Post
Hmmm...legat de Product Listings, pe care le fac si eu. Sunt abonat pe turkalert sa primesc mail cand baga, contu de gmail e verificat la fiecare 30 de secunde.

Acum, ziceti ca ieri s-au bagat de la 18 seara si pana la 3 dimineata. Eu nu am prins decat cele de la ora ~18 seara, problema e ca am tot primit alerta pe mail si dupa acea ora, insa cand dadeam nu mai era nimic listat pe mturk. Daca ei trimit mail instant, at eu nu puteam sa intarzii mai mult de 30 de secunde de la postarea hiturilor.

Deci ce se intampla? Au pus cu taraita, doar cateva zeci care s-au evaporat in cateva secunde? Sau cum? Voi cum reusiti sa le faceti, care e secretul?

Si chiar si asa, din alea sute, abia daca am timp sa fac cateva, cel mai mult am reusit sa fac vreo 9-10 usd. E nasol ca fiecare pagina ia cam 1 secunda sa se incarce, deci timp pierdut si aici.

Voua cat timp va ia sa faceti un singur HIT de la Product Listings? Ca sa stiu unde ma incadrez. Incerc sa imi dau seama cum ati putut face ieri 75 USD de la ei.

Ty.




si iar un aspect foarte important , faceti hiturile de la product listings cu Q (different) si E(same).Va scuteste de scroll si click. + deschideti mai multe taburi ca sa nu le faceti prea repede, un coleg de camera sia luat ban pt ca lea facut toate hiturile pe un tab si statea 15 secunde la un hit.

---------- Post added 23-03-2011 at 12:59 PM ----------

Quote Originally Posted by Florin27 View Post
Nu e primul cont.Am mai avut unul care m-a tinut 6 luni si facusem 180$ pentru ca nu aflasem de computer games si nu stiam de classify this,it,prod listings etc.
Sfatul meu e sa nu faci dealea cu webpage mie miau dat reject aiurea , si pt 2 centi nu merita