o povestioara de cand mi-am luat consola.... de la domo
imi fac comanda de pe site-ul lor si aleg varianta ca ridic eu produsul din magazin de indata ce e disponibil ...boon.. peste vreo-o 3 zile ma suna de la domo ca venise consola sa ma duc sa o ridic din kaufland,domo in hunedoara ii zic la tipa de la casa despre ce e vorba ea zice "aa stiu " il cheama pe un tip de acolo si ii zice "vezi ca baiatu a venit sa ia un playstation" , ii zic "nu playstation ,e xbox" , ea "xbox ,m-am incurcat" si ii zice tipului aluia "vezi ca e vorba despre cutiile alea" , buun zice tipu "hai cu mine" ma duc si se apleaca dupa o tejghea si scoate un ps2 ii zic nu e bine,hmm se apleaca scoate un ps2+fifa09 bundle ii zic sa mai incerce, se duce vorbeste cu tipa de la casa dupa care merge in spate si vine cu ce trebuia , dar am observat ca era desigilata cutia, adica pe scurt fusese rupta l-am intrebat "dar dece a fost desfacuta cutia?" imi zice ca fusese pusa in vitrina consola am zis hai fie.aranjeaza el in cutie consola....eu platesc la casa si cand sa plec am zis sa ma uit in cutie ...ohhh WTF? nu era controllerul acolo ii zic ca lipseste maneta si el se apuca sa caute ...prin spate ,prin dulapuri,pe dupa tejghele trece 30 de minute si stateam degeaba durase o ora tot procesu in total ,pana la urma m-am enervat si i-am zis sa se duca si sa imi aduca o cutie noua sigilata.