- Need for Speed Shift (nu am inteles ce vrea jocul ala de la mine)
- Rogue Warrior (grafica sub orice critica, bug-uri, multiplayer...nu gasesc cuvantul)
- SAW (execrabil, am zis sa vad ce e horror...ideea este ca m-au pacalit si cu SAW 2. There will be no 3rd time.)
- Army of Two TFD (gameplay plictisitor, lagfest in multiplayer)
- Bioshock 2 (mi s-a parut EXACT la fel ca Bioshock, cu parere de rau il trec la regrete)
- Borderlands (idee foarte buna, dar executata extrem de prost)
- Dirt 2 (pur si simplu regret. Am terminat jocul si in secunda doi, l-am pus pe raft)
- Enslaved ( pe cat de excitat am fost din filme si trailere, pe atat de dezamagit am fost de jocul final)
- FEAR 2 (gameplay prost, grafica mult sub asteptari, multiplayer fun factor = zero)
- Avatar: The Game +The Movie (etapele au fost urmatoarele
- Tom Clancy's End War (nu are ce cauta pe console. Punct.)
- Call of Duty World at War (a fost jocul care m-a facut sa renunt la seria Call of Duty. Forever. Am ramas cu amintirile placute din Call of Duty 4)

Ar mai fi FIFA10 si Street Fighter 4, dar pur si simplu pentru ca, ca si Rasko nu am reusit sa castig niciun meci in multiplayer. Nu le-as pune chiar la regrete, in sensul ca sunt jocuri bune, le puteti cumpara, dar asigurati-va ca stiti in ce va bagati. Din lista de mai sus toate sunt no-buy.