Quote Originally Posted by BogdaN_RO View Post
Mda. Eu se pare ca pierd contul de RO (principal)...

Imi vine sa plang. Nu cred ca mai stiu 100 de id-uri sa dau add de pe alt account..

Nu mai stiu ce sa fac, dar poate imi lumineaza Renegade calea.
In principiu daca nu ai sters mailul de la Sony si faci ce a spus fratele Renegade, ar trebui sa functioneze.

La mine a mers, in sensul ca aseara am primit mailul imediat dupa 2-3 minute insa nu aveam solutia de la Renegade, asa ca m-am pus sa dorm resemnat ca s-ar putea sa nu mai recuperez contul ever, insa dupa 12 astazi am intrat pe threadu asta si minune, aveam solutia.

Din fericire nu am sters acel mail trimis de Sony, daca tin bine minte era mentionat si valabilitatea activarii, doar trei ore. Cu siguranta am depasit acele 3 ore si totusi a functionat.

Probabil dupa ce se elibereaza putin reteaua celor de la Sony vei primi acel mail in care trebuie sa cuvantul "security" cu "reset", atentie sa nu lasi spatii sau sa uiti un caracter.

Nota: Eu tot pe Chrome am facut asta, cu copy/paste pentru linkul din mailul de la sony si la fel am inlocuit din link security cu reset si enter. M-a trimis direct la pagina cu codul.....