Single post: Useri neseriosi pe aria de Publicitate !

  1. #535 SP
    Senior Member RACHyyy's Avatar
    Nu credeam ca am sa ajung sa postez o problema personala aici, insa a venit si vremea mea

    Las discutia si pozele sa vorbeasca de la sine:


    .................................................. .................................................. ..................................................

    Quote Originally Posted by FCC007
    Quote Originally Posted by RACHyyy
    Quote Originally Posted by FCC007
    Quote Originally Posted by RACHyyy
    M-ar interesa DIRT 2, MIDNIGHT CLUB: Los Angeles si OVERLORD: Raising Hell doar daca nu sunt "Platinum Edition", dar sunt FULL english (manual, verso doar limba engleza) si bineinteles nu-s zgariate. Pot sa-ti ofer 150 lei + taxa postala pana la Piatra-Neamt pentru acestea.

    Daca te intereseaza oferta mea, anunta-ma.

    Stima.
    salut...am citit oferta ta si sunt deacord ..sa imi da-i un nr de tel si adresa unde sa ti le trimit...discurile sunt impecabile...nu sunt zgariate...sunt zona 2 si full english...nu sunt platinum...astept raspuns...stima
    Salut,

    Daca sunt integrale si nu sunt probleme estetice cu acestea trimite-mi-le la urmatoarea adresa:

    Str. Costache Negri, nr. 3, bl. D1, sc. C, ap.26, cod postal 610024, loc. Piatra-Neamt, jud. Neamt pe numele Rachieru Ioan-Lucian.

    Te rog sa ai mare gija la metoda de ambalare, sa nu carecumva sa ne trezim cu surprize din partea postei romane Multumesc anticipat.

    Stima !
    salut...am primit raspunsul tau...si vor pleca luni spre tine...numai bine...stima
    Prietene, astazi am ridicat pachetul, insa ceea ce am gasit in el nu corespunde deloc cu ceea ce trebuia sa primesc. Inafara de Midnight Club: Los Angeles, care este integral, restul sunt incomplete (Colin McRae: Dirt 2 - lipsa coperta si Overlord: Raising Hell - lipsa carcasa, manual, coperta + disc zgariat).

    Nu ai specificat nici in anunt, nici in discutia pe care am avut-o in prealabil, lipsa acestora, cu toate ca mentionasem in clar acest fapt:

    Quote Originally Posted by FCC007
    Quote Originally Posted by RACHyyy
    M-ar interesa DIRT 2, MIDNIGHT CLUB: Los Angeles si OVERLORD: Raising Hell doar daca nu sunt "Platinum Edition", dar sunt FULL english (manual, verso doar limba engleza) si bineinteles nu-s zgariate. Pot sa-ti ofer 150 lei + taxa postala pana la Piatra-Neamt pentru acestea.

    Daca te intereseaza oferta mea, anunta-ma.

    Stima.
    In prima faza, rugamintea mea este... sa gasesti metoda optima pentru a depasi acest incident... pentru a nu fi obligat, in caz contrar, sa raportez problema unui admin. Multumesc anticipat.

    Astept un raspuns cat mai repede...

    .................................................. .................................................. ..................................................


    P.S. In prima faza m-am gandit sa mai astept, dar mi-am dat seama ca a fost premeditata toata chestia asa ca rog un admin sa rezolve situatia user-ului FCC007.

    Multumesc anticipat
    Attached Images Attached Images 100_4120.jpg 100_4123.jpg 100_4126.jpg 100_4131.jpg