Quote Originally Posted by wampirash View Post
Utilizator: Random
Anunt: CUMPAR Killzone 3

Am luat legatura cu el pe PM sa-i spun ca am de vanzare Killzone 3 si am vazut ca-l intereseaza si Red Dead Redemption i-am spus ca-l am si pe acesta.
M-a negociat pana la ultimul leu si le-am trimis la pretul stabilit (amandoua la 235 ron, RDR fiind sigilat, cu transportul inclus in pretul respectiv)

Dupa 3 zile (coletul fiind deja trimis si ajuns la destinatie, cel putin in localitatea de unde era), mi-a trimis PM in care imi zice ca nu mai are nevoie de jocuri, ca cica le-ar fi primit cadou de la tatal sau.

L-am rugat frumos, dupa paguba care mi-a facut-o (cheltuieli postale tur-retur) sa mearga macar la posta si sa-mi returneze coletul , ca sa nu stau 10 zile dupa el si bineinteles sa-mi depuna 15 lei in cont pt transport (nu ma gandeam ca va merge, dar am zis ca incerc).
Bineinteles ca nu mi-a depus cei 15 lei, nici nu era de asteptat, dar in ultima instanta, i-am zis macar sa mearga sa-mi returneze coletul.

Acesta nu a fost returnat nici pana azi si trebuie sa astept 10 zile ca sa-mi vina jocurile inapoi.

NU RECOMAND acest utilizator si va rog frumos sa luati masuri asupra lui. Nu trimiteti ceva catre acest pusti.


Am atasat intr-un .txt conversatiile avute cu el pe PM.

De asemenea acestea sunt datele primite de el:

Capraru Nadia
Str. Gavril Musicescu 222
Timis , Timisoara.
0741130052
Acest user, este defapt Console Games Forum - View Profile: 4rm4 acest user. Clona.
I-am vandut si eu un PS3 acestui pusti, care nu are mai mult de 14 ani, dar i-am cerut avans inainte. Dupa ce m-a luat cu niste povesti ca sa ma faca sa las la pret, m-am trezit dupa cateva zile dupa ce a luat PS3-ul de la mine ca l-a pus la vanzare cu 200 lei in plus fata de cat il luase de la mine.
S-au plans foarte multi de acest user si pe acest forum si pe CG.
Numele lui este Capraru Armand, Nadia e mamicuta lui.