sa stii ca si eu iti puteam spune multe tie SpeticEye, dar eu deobicei nu ma iau de persoane care nu le cunosc personal, in fine, da frate sunt fanboy Dante, din pacate nam nici un poster cu el ca nam gasit niciunu calumea. Tu imi zici mie ca nou look da spre o audienta mai matura AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH...*inhale* AHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHA, ce varsta au acesti oameni maturi cand se apuca de fumat? 16-17 ani?! 14-15?! ce varsta aveau toti copchii emo de aratau asa cum arata "noul dante" 16-17?! Sa stii si tu, matur devii DUPA ce iti trec toate iluziile de genu "eu sunt cool ca fumez" sau "eu sunt emo" si da, au adaugat un personaj cu care sa joci in 4, pe Nero, dar tot cu Dante, the actual Dante, jucai, si in DMC2 au bagat un disc bonus in care jucai cu Lucia, dar asta nu inseamna ca ar trebui sa schimbe personajul principal cu totul, dupa cum am zis mai bine i-ar pune numele Gigi fratele retard a lu Dante si sar rezolva tot scandalu, si cred ca esti unu din probabil 1-2% din toti fanii DMC care incearca sa justifice DMC5

ah da...si daca urmaresc manga inseamna cas "un tzanc", deci serios, eu cel putin am stiut si stiu despre ce vorbesc

P.S. aici as mai fi zis ceva, dar nare sens, ca numi plac flame wars ca nu se termina niciodata