Inca o data, imi pare rau pentru tot ce s-a intamplat, poate userul NSNS a avut cd-urile intacte si a fost al meu spart din cauza transportului (desi mi se pare greu de crezut ca s-ar sparge direct acolo-am avut colete primite cu jocuri sarite din suport si tot nu s-au spart) in fine, situatia ramane undeva la mijloc dupa parerea mea, precad la profunzimea maturitatii mele si consider ca pana la urma sunt doar niste jocuri, pentru care ne certam, dar nici sa dau bani din buzunar pentru ele pentru ca s-ar tot intampla cazuri dupa (din nou suspicioase).
Am vorbit frumos, am respecatat, nu am fost rasist.
Eu "tzeapa" o numesc atunci cand sunt pacalit. Ex: nu mai primesc nimic in schimb, pentru ca atunci am o certitune, un "tzepar" n-ar mai raspunde la telefon, s-ar ascunde sub diverse identitati false si mai ales, nu cred ca ar mai lua parte la circul declasat de NSNS.
Intr-adevar, in anuntul inceput de mine am mentionat ca predau si personal...atunci ce-as mai fi facut?

---------- Post added 04-07-2011 at 10:11 PM ----------

P.S: Imi pare rau ca nu ne cunoastem personal, lucrurile poate ar fi stat altfel dupa cutiile astea patrate, ne intelegeam altfel dupa parerea mea
Pace