Quote Originally Posted by xbox 360 View Post
acum 3 zile am luat de la nsns o bucata de fifa 11, sunt ft incantat de serv lui,deja 3 jocuri sigilate am luat de la el
Hai sa fim seriosi... Brusc dupa cele toate 18 posturi ale tale, ai venit din proprie initiativa sa-l ajuti pe NSNS. Mai ales ca nu ai nici-un fel de post pe forum sau pe PM referitor la o tranzactie cu NSNS.

Anyway, am incercat sa citesc toate discutiile dintre NSNS si tzzun in speranta ca pot face lumina in acest caz. Mare greseala. Ma doare capul si acum de cate ineptii, injurii, amenintari, batai de joc la adresa limbii romane, calcari in picioare din partea si unuia si altuia... Imi pare rau, dar daca pentru un joc va comportati asa, atunci inteleg de ce altii poarta adevarate razboaie pentru nimic. Sincer, daca nu ajungeti la o intelegere amiabila si terminati cu astfel de injurii (atat pe PM cat si pe forum), nu am de ales decat sa va exclud pe amandoi din aceasta comunitate. Sorry, dar aici nu este menajerie... Acum ma duc sa ma spal pe maini...

---------- Post added 05-07-2011 at 04:59 PM ----------

Cu aceasta ocazie va anunt ca tzzun a parasit forumul. Exista totusi o limita, macar a bunului simt. Bafta in tranzactii in alta parte! Sorry, dar eu am incercat sa va ajut sa va intelegeti... si in final ajung sa primesc tot eu lectii...