Sunt de parere ca toata povestea asta cu Pass PSN e o mare nesimtire din partea Sony. Chiar nu poti sa pretinzi bani din ceva pe care deja ai luat bani, dar cine esti tu, Doamne-Doamne? Mai stiu si ca nu prea avem ce face noi, gamerii de rand in sensul acesta, pentru ca tot voia lor se va face pana la urma, chiar daca nu-i normal.

Acum, vorbind din punctul meu de vedere (si sunt convins ca sunt multi altii in situatia mea) piata de SH este o alternativa reala pentru satisfacerea nevoii mele pentru jocuri Adica, sunt must have-urile pe care TREBUIE sa pun mana din day 1, dar sunt si celelalte pe care vreau sa le incerc, dar nu neparat in momentul aparitiei, ba mai mult, poate chiar doresc sa le vand la un moment dat. As ajunge la sapa de lemn daca as cheltui cate 200 LEI, pe fiecare joc pe care il incerc...

Deci cum am spus, o mare-mare ipocrizie, iar pentru mine o astfel de miscare nu s-ar traduce automat in quit gaming, dar in mod cert ar insemna 4-5 jocuri pe an (macar din principiu si tot nu merita mai mult "sarlatanii de fata", date fiind conditiile)