wackorine....plangacios sa faci pe cine doresti tu,prietene,una la mana,in al doilea rand esti neserios atat timp cat intri si jucam si dupa iti "cade" conexiunea si imi scrii"altadata,pa"dupa care te intreb,daca e abandon si nu-mi raspunzi.mai esti si impertinent si continuui sa scrii pe forum cuvinte la adresa mea.Daca erai "barbat"nu veneai aici cu scuze,iti terminai jocurile,si nu cand ai tu chef,ci dupa regulamentul care este pus de catre spike.Nu cum ti se taie tie cheful de jucat.,

Ps:gvingi ar trebuii sa-ti vezi de jocurile tale si sa nu mai fi atat de bagacios,cand nu stii despre ce este vorba.daca imi spunea imi scria ca nu ii mereg conexiunea si ma ruga sa jucam returul alta data nu era nici o problema,dar nu iesie cand i se ridica lui cheful,si se asteapta sa fie cel mai smecher,sincer n-am nevoie de meciul castigat cu 3-0,oricum l-as fi invins ca e slab,nu ca as fi eu prea bun dar el este foarte slab.
ps:Te astept sa jucam returul,tu ai fi singurul jucator de pe aici la care chiar nu as avea nevoie de castigarea meciurilor la masa verde))))))))).De 3 sezoane joc in aceasta liga si nu am avaut nicodata probleme de genu.nci un meci nu l-am vrut castigat cu 3-0 la masa verde,dar urasc nesimtireaChiar il rog pe spike sa nu dea meciul castigat de mine cu 3-0 si sa rejucam returul,sau chiar sa continuam si primul meci de la acelasi scor si acealsi minut.