Cat timp banii tai nu au ajuns in contul meu si nu ti-am oferit o promisiune eu nu sunt obligat sa iti vand tie jocul. Au mai fost discutii pe tema asta in urma cu cateva luni in cadrul acestui topic si din cate imi amintesc s-a cazut de comun acord ca aceste intelegeri inainte de tranzactia efectiva nu au nicio valoare pana in momentul cand vanzatorul nu s-a ales cu banii in cont sau sa fi trimis jocul prin posta cu plata ramburs. Eu te-am anuntat frumos ca nu se mai poate realiza tranzactia din cauza unei oferte primite de la alt membru inainte cu 2 zile si tu ai sarit in sus de parca iti sunt eu obligat sa iti vand jocul inainte sa dai vreun ban pentru el! Daca tu ai fi apucat sa imi trimiti banii si eu te anuntam pe urma ca am gasit alt cumparator atunci era 100% justificat feedback-ul dar asa consider ca meritam precum a precizat si BoDoPSX calificativ neutru!

Legat de faptul ca ti-am cerut bani. Eu doar te-am anuntat frumos ca daca mai esti interesat iti pot oferi jocul pentru o suma usor mai mare decat cea pe care a oferit-o NSNS si nu te-am obligat in niciun fel sa imi dai mai multi bani.

Luand considerare excesul de zel al fostului cumparator cer schimbarea feedback-ului in neutru sau chiar retragerea dupa cum considera staff-ul de comun acord.