Quote Originally Posted by psypc2 View Post
Te rog citeste cu mare atentie primul PM care ti l-am trimis si spune-mi unde am scris ca ti-am promis tie jocul. Eu nu am facut niciodata promisiuni pe acest forum (si pe cel vecin) fara ca eu sa primesc macar un ban in cont. Tot ce am facut este sa-ti dau IBAN-ul si numele meu in eventualitatea in care reusesti luni sa-mi trimiti banii si sa batem palma definitiv. Si de ce consider feedback-ul acesta exces de zel? Simplu. Negativ dai cuiva numai cand o parte surefa pierderi din cauza tranzactiei care a decurs defectuos. Tu n-ai avut de pierdut dar ai tinut mortis ca eu sa am un prejudiciu de imagine din cauza unei simple intelegeri verbale care putea foarte usor sa pice deoarece n-am nu mi-am dat cuvantul nici tie nici altcuiva deoarece eu n-am primit deocamdata de la nimeni banii care reprezinta contravaloarea jocului in cont.
Hai ca deja o dam in penibil.. "spune-mi unde am scris ca ti-am promis tie jocul"...tu te auzi? Pui anunt ca vinzi un joc, eu zic ca il cumpar, tu zici OK si dupa aia ma intrebi "spune-mi unde am scris ca ti-am promis tie jocul" ?. Se presupune ca in momentul in care accepti oferta....ti sa o si onorezi. Hai sa ii dam pace ca nu am chef de polemici. Bafta in toate intreprinderile tale!