Quote Originally Posted by RACHyyy View Post
Mai oameni buni si frumosi... chiar nu ne putem lasa ego-ul din cand in cand sa mai traga si el cate un pui de somn ?!

P.S. gugukalimero, personal iti trimit 70 lei, dar cu o singura conditie... sa-i depui in contul CG din partea ta, si-ti mai trimit si Portal 2 cadou pentru a schimba acel negativ dat lui psypc2, cu unul neutru... Doar suntem colegi de forum, ce mama masii
Mersi dar nu, nu am pierdut bani sau in urma nefericitei mele experiente cu psypc2 si sunt convins ca se va mai vinde Portal 2 pe aria Bazar Castig destul incat sa imi permit tot ce am nevoie, cand am nevoie si sa imi satisfac toti dracusorii, de fiecare data cand ma inteapa cu furcile. Citeste mai sus toate posturile, nu e si nu a fost vorba de bani, ci de un principiu sau, cum ai dedus tu, ego'ul meu, care e perpetuum vigilent, chiar si in somn.

Chiar am avut intentia sa schimb feedback'ul in neutru, asteptand cateva zile, sa vad atitudinea pe care o adopta psypc2 fata de "sentinta" data. M-am convins insa ca nu a invatat absolut nimic din aceasta experienta, ba mai mult, incapatanarea de a-si asuma sincer raspunderea pentru faptele sale si lipsa respectului fata de decizia moderatorilor si parerilor majoritatii userilor care au comentat pe aceasta tema m-a convins ca feedback'ul e mai mult decat justificat si va ramane asa cum este acuma, o pata.

@ NSNS psypc2 nu te-a acuzat de nimic, incerca sa fie sarcastic fluturand feedback'ul tau in semn de protest...

Va rog sa incheiem acest subiect, faptul e consumat, juriul si-a dat sentinta, s-a facut dreptate. Multumesc toturor pentru sprijin!