Userul: tudyniuz
Anunt: http://www.consolegames.ro/forum/f93...et-negociabil/
Calificativ: neserios
Problema: Ma contactat ca ar vrea sa cumpere jocul de la mine, i-am dat un mesaj in care ii spuneam orasul in care pot sa il vand ( Bucuresti ) si ultimul pret.El a fost de acord, i-am trimis un mesaj in care ii propuneam sa ne vedem ca sa ii dau jocul urmatoarea zi ( joi, 15 septembrie ) intre orele 13:00-14:00 la Titan sau la Mihai Bravu, spunandu-i si ca trebuie sa imi dea un mesaj pe telefon ( I dadusem si numarul de telefon in mesajul de mai inainte ) in jur de ora 13:00 pentru a stabili la care din cele doua statii ne vedem si cum sa ne recunoastem.

El mi-a trimis ca raspuns la acest mesaj un mesaj care chiar o sa il copiez aici, quote : "Perfect.Ne auzim maine la telefon.Bafta." din care se intelege ca el vrea sa ne vedem acolo la ora aia si o sa ma si sune.M-am dus acolo, nu m-a sunat, nu mi-a dat nici un mesaj nimic, si desigur nici nu a venit.Mai apoi mi-a dat ( cand am ajuns acasa ) pe ConsoleGames un PM in care imi zicea ca el a inteles defapt altceva ( numai el stie ce ) din acel mesaj si ca ar fi trebuit sa-mi vad de treaba nu sa il astept pe el.

Dupa aceea n-a mai dat nici un semn de viata.Singura mea observatie este ca nici macar nu a zis ca nu poate/nu vrea sa vina, ci doar m-a lasat sa astept acolo.User neserios, nu recomand.