cum adica am jocul cumparat? TF2 nu e free? oricum am jucat 2 ore cu Raigor si ne-am distrat de numa. Am luat niste achievements, unele obiecte (caciuli, arme si alte chestii), ne-am distrat de minune etc. Exista vre-un sistem de level up? Se acumuleaza experienta cu timpul? Primesti ce bonusuri pt asta?

Apropo, cum pot sa aflu ce mod e in jocul respectiv? Cum stiu daca e capture the flag (sau base...nu stiu cum era), inteligence briefcase sau altele?

Scuze pt atatea intrebari da jocul asta e mortal . Tin minte ca l-am jucat si pe ps3 da nu pt mult timp. Cu ce difera TF2 de 1? ca mie mi se pare identic: aceeasi grafica, acelasi gameplay, aceleasi clase etc.

Care doreste poate sa imi trimita friend request (daca asa ii zice si aici). ID-ul meu e: Tudoran92

L.e. acuma vad si eu ce am scris la punctul 4 din post-ul anterior. Nici eu nu am inteles calumea . Was i drunk or what? Vroiam sa intreb daca putem face servere ca jucam noi de pe CG. Sau daca nu sa imi ziceti voi cum se numesc serverele pe care jucati ca sa le pot da add. Vorba lui Raigor: "I was too mesmerized by the game"